ASTIM ve ALERJEN HASTALAR


ASTIM ve ALERJEN HASTALAR

Uluslararası olarak yapılan testlerde hava temizleme cihazı kullanılan ortamlarda alerjik astım hastalarının %95 inde astım belirtilerinin görülmediğini tespit edilmiş, ortalama olarak hastaların nefes alıp verme seviyeleri 3 katına kadar çıktığı tespit edilmiştir.

Bu yönden Astım ve Alerjik hastalığı olanlar için çok önemli bir destek ürünüdür.

Yeni nesil filtresiz biyolojik hava arıtma sistemidir. Havaya yaydığı parçalanmış moleküllerin filtrasyonu sayesinde, havada bulunan virüs, bakteri, sporlar, mite kalıntıları, alerjenler, küf, rutubet, kötü kokular ve mantarlar gibi zararlı moleküllerin içinden hidrojeni çeker. Hidrojeni çekilen moleküllerin yapısı bozulur ve zararsız hale gelmektedirler.

  • Havadan bulaşabilecek salgın hastalıkları engeller.
  • %100 sterilizasyon sağlamamakta veya mikroorganizmaları tamamen yok etmez, bu sayede vücut direnci halen mikroorganizmalar ile karşılaşmaya devam eder.
  • Kötü tuvalet ve organik atık kokularını yok eder.
  • Temiz, sağlıklı hava solumamızı sağlamaktadır.
  • Astım alerjen hastalarında yapılan testlerde, hastaların %95’inde astım reaksiyonları ürün kullanımı süresince tespit edilmemiştir.
  • Astım alerjen hastalarında yapılan testlerde, hastaların %65’in astım hastalığında gerileme tespit edilmiştir.

Derin bir nefes aldıktan sonra kaç saniye nefes alıp vermeden durabiliriz. Soluduğumuz havanın bizler için ne kadar önemli olduğunu daha iyi anlayabiliriz. Günde ortalama 20.000 litre hava soluyoruz.

Kirli hava ile soluduğumuz hava etkileşime girerek yaşam kalitemizi düşürüyor ve havanın doğal dengesi bozuluyor. Astım ve alerjen hastası kişiler bu tarz yaşam alanlarından daha fazla etkilenmektedir. Zaten yaşantıları zorken hayatları daha da yaşanılmaz hale gelmektedir.

Alerjen ilaçlar vb. geçici çözümlerle semptomlar azalsa da yaşadıkları ortama bağlı olarak yine alerjik astım reaksiyonları ortaya çıkabilmektedir. Bu noktada ortamdaki alerjenleri etkisiz hale getirerek size daha sağlıklı yaşayabileceğiniz bir ortam hazırlamaktadır.

ASTIM ve ALERJEN HASTALAR hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için bizleri arayınız.

0850 840 13 66
0506 787 56 06

ASTIM ve ALERJEN HASTALAR