Hava Temizleme Cihazı İle Havanız Tertemiz Olsun


Hava Temizleme Cihazı İle Havanız Tertemiz Olsun

Bazıları ev tozuna ve polene karşı alerjik düzeyde hassastır. Fakat herkes için zararlı olan ve pek çok hastalığa davetiye çıkaran bu zerreciklerin temizlenmesi önemli bir iş.

Çoğu insan soluduğu havanın kalitesinden şikayetçi. Özellikle zaçamınımızın büyük bir çoğunluğunu geçirdiğimiz kapalı mekanlarda durum oldukça vahim. Çünkü kapalı alanların havası açık alanlara nazaran çok daha kirli. Evlerimizde mümkün olduğunca pencereleri açıp içeriui havalandırarak sorunu çözmeye çalışsak da bu tam bir çözüm olmuyor. Pencerelerin açılmadığı işyerlerinde ise durum daha da vahim. Artık nefes alınamaz hale gelen ortamlar için profesyonel destek şart. Havayı temizleyen hayat kurtarıcı OKCEL Hava Temizleme Cihazı sağlıklı hava için görev başında. Bu makine, havada gezinen ev tozunu, poleni ve sigara içiminden kaynaklı koku ve dumanı içine çekiyor. Astım ve benzeri solunum yolu hastaları için daha da hayati olan temiz hava için bu cihaz var gücüyle çalılıyor.

Makinede farklı işlevlere sahip üç adet filtre bulunuyor. Ön filtrede daha gözle görülür tozlar, kıllar, tüyler, polen ve benzer maddeler tutuluyor. Koku ve dumanı engelleyen karbon filtre ise ikinci sırada duruyor. Üçüncü Hepa filtre ise iki filtreyi aşan daha küçük tozları ve sigara küllerini çekiyor.

Üstelik bu cihaz oldukça zeki. Ortamdaki havanın kirliliğini fark edip otomatik olarak harekete geçiyor. Cihazın üzerinde üç adet ışık bulunuyor. Mavi yanıyorsa bilin ki havanız temiz. Mor ışık havanın biraz kirli olduğunu, kırmızı ise epeyce kirli olduğunu anlatıyor. Düşük, otomatik ve yüksek olmak üzere üç farklı modda çalışan fan, ortamın büyüklüğüne göre farklı sürelerde çalışıyor. Genellikle 1 saatlik bir süre içinde cihaz odanın havasının tamamen temizliyor. Genellikle sessiz bir makine olduğunu söyleyebilirim fakat ortamdaki hava çok kirliyse, ikinci fan devreye giriyor ve biraz daha varlığını belli ediyor.

Hava Temizleme Cihazlarımız hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0850 840 13 66
0530 320 06 66

Hava Temizleme Cihazı İle Havanız Tertemiz Olsun