Hava Temizleyici Cihazlar


Hava Temizleyici Cihazlar

Yapılan tüm laboratuvar çalışmaları göstermiştir ki OKCEL hava temizleyici, teknolojisi olan “Kapsama Eylemi” sayesinde tam hava sirkülasyonu sağlar. Havayı % 99,97 etkinlikte, 2 micron küçüklüğünde de olsa tüm partikülleri ve alerjik tozları yüksek ACH oranları ile temizlemektedir.

OKCEL’in geliştirdiği özel alerji azaltıcı mekanik filtreler partikülleri yakalamak için, OKCEL mühendisleri tarafından geliştirilmiştir. Bulaşıcı Hastalıklar Kurumu ve Ulusual Çevresel Sağlık Birimleri Kurumu tarafından desteklenen bir araştırmaya göre, Kenneth Olden “Ev özelinde yapılabilen filtre değişimine olanak tanıyan basit ve etkili sistemler, astım hastaları tarafından solunan alerjik partiküllerin azalmasına sebep olmaktadır.” demiştir.

Hastalar için bir problem teşkil eden temizleme işlemine AQS 500’de gerek duyulmamaktadır. Kullanıcı filtre içindeki partiküllerle doğrudan temas yaşamadan filtreyi 5 dakikadan kısa bir süre içerisinde değiştirebilmektedir. Özel geliştirilmiş filtreler bilinen tüm kirler, evcil hayvan döküntüleri, alerjenler, bakteriler, küfler, sporlar, mantarlar, akarlar, tozlar, parazitler, polenler ve sigara dumanını yüksek performans ile temizleyebilmektedir.

Tüm bu bilgiler ışığında OKCEL, yüksek etkinlikle havayı temizleyen, 40 watt ampulden daha az elektrik tüketen, bir masaüstü bilgisayardan daha sessiz çalışan, performansı bağımsız uluslararası kurumlar tarafından test edilmiş, ABD sektör lideri ve benzersiz teknolojisi ile “Hava Akış Sistemlerinde Dünya Lideri” ticari marka unvanına sahip tek hava temizleme cihazıdır.

Cihazlarımız hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için bizleri arayabilirsiniz.

0212 438 43 99
0850 840 13 66

Hava Temizleyici Cihazlar