Oteller İçin Hava Temizleme Cihazları


Oteller İçin Hava Arıtma Cihazları

Günümüzde rekabetin kıyasıya olduğu otelcilik sektöründe, oteller, müşterilerine en iyi, en kaliteli, en uygun ve temiz hizmeti vermeye çalışmaktadırlar. Büyük önem arz eden temizlik hijyen konusu ön plana çıkmaktadır. Fakat temizlik ve hijyen konusunda ne kadar önlem alınmış olsa da yetersiz kalınmaktadır.

Odalarda, toplantı salonlarında kısacası kapalı ortamlarda. Havadan bulaşabilen hastalıklar, lejyoner hastalığı vb. hastalıklar ve astım, alerjen hastaları göz ardı edilmektedir. En prestijli oteller bile bu konuda çözüm bulamamaktan yakınmaktadır (camları açıp ortamı havalandırmak mümkün olmadığı).

Okcel yeni nesil biyolojik hava arıtma sistemidir. Havaya yaydığı parçalanmış moleküllerin filtrasyonu sayesinde, havada bulunan virüs, bakteri, kötü kokular, spor bakterisi, küf, rutubet ve mantarlar gibi zararlı moleküllerin içinden hidrojeni çeker. Hidrojeni çekilen moleküllerin yapısı bozularak zararsız hale gelir ve üremeleri engellenir. Bütün bu olay nano saniyeler içerisinde olur.

Oteller İçin Hava Temizleme Cihazları

Doğada olduğu gibi sağlıklı, temiz bir hava solumamızı sağlar.

  • Havadan bulaşabilecek hastalıkları engeller.
  • Vücut direncini arttırır.
  • Kötü kokuları (sigara, amonyak vb. kokuları) yok eder.
  • Temiz, sağlıklı hava solumamızı sağlar.
  • Astım ve alerjen hastalarında %95 etkilidir.
  • Astım alerjen hastalığını %65 geriletir.
  • Günümüzde rekabetin kıyasıya olduğu Otelcilik sektöründe, Oteller, müşterilerine en iyi, en kaliteli, en uygun ve temiz hizmeti vermeye çalışmaktadırlar. Odalarda içilen sigaralar, döşemelere sinen insan kokuları, organik kokular, küf kokuları, rutubet kokuları oda içeresine yerleştirilen küçük boyutlardaki Okcel hava temizleme cihazı ile sürekli olarak havayla birlikte temizlenebilir. Profesyonel otel çözümleri için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Rutubet, tuvalet, küf, gibi kokulara son. Ferah ve temiz odalar için Okcel size en üstün ve ekonomik teknolojiyi sunuyor.

Daha fazla bilgiye ulaşmak ve hava temizleme cihazları hakkında bilgi almak için aşağıdaki numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz.

0212 438 43 99
0850 840 13 66