Evcil Hayvanlar İçin Hava Temizleme


Evcil Hayvanlar İçin Hava Temizleme

Evimizde, evimizin bahçesinde. İşyerimizde birlikte yaşadığımız evcil hayvanlarımız bizlerin en sevimli, en yakın ve iyi dostlarımızdır. Her geçen gün yaşam alanları daha da kısıtlanmaktadır. Evler, tavuk çiftlikleri, veteriner klinikleri vb. yerlerde hayvansal kokulardan rahatsızlık duyarız. Bazen bu rahatsızlık çevremizde olumsuz etkilemektedir.
Özellikle hayvan çiftliklerinde, hayvansal atıklar ne kadar temizlenmeye çalışılsa da sıcak ortamda çok çabuk üreyip çoğalabilen virüs, mantar, bakteri, spor bakterileri için mükemmel bir ortamdır.

Kötü kokular bir yana bu tür ortamlar havadan bulaşabilen hastalıklara davetiye çıkarmaktadır.

Hayvanların havada ki gözle görülmeyen virüs, bakteri, mantar, küf, rutubet vb. zararlı mikroorganizmalar sebebiyle, havadan bulaşabilen hastalıklara yakalanmasına ve hatta teleflerine sebep olurlar. Onca emeğin ve yatırımın boşa gitmesine neden olmaktadır.

OKCEL hava temizleme cihazı yeni nesil biyolojik hava arıtma sistemidir. Havaya yaydığı parçalanmış moleküllerin filtrasyonu sayesinde, havada bulunan virüs, bakteri, spor bakterisi, küf, rutubet, kötü kokular ve mantarlar gibi zararlı moleküllerin içinden hidrojeni çeker.

Hidrojeni çekilen moleküllerin yapısı bozulur ve zararsız hale gelirler. Üremeleri engellenir.

  • Hayvanların, havadan üzerlerine yapışabilecek zararlı mikroorganizmaları yok eder.
  • Havadan bulaşabilecek hastalıkları engeller.
  • Hayvanların vücut direncini arttırır. % Evcil hayvan kokularını yok eder
  • Kötü kokuları (hayvansal, amonyak, sigara vb. kokuları) yok eder.
  • Hayvanların daha sağlıklı ve temiz hava solumalarını sağlar.
    Hayvanlar daha sağlıklı ve hızlı büyürler.

Evimizde, evimizin bahçesinde, iş yerimizde birlikte yaşadığımız evcil hayvanlarımız bizlerin en sevimli, en yakın ve iyi dostlarımızdır. Her geçen gün yaşam alanları daha da kısıtlanmaktadır. Evler, tavuk çiftlikleri veteriner klinikleri vb. yerlerde hayvansal kokulardan (Amonyak vs.)rahatsızlık duyarız. Bazen bu rahatsızlık çevremizi de olumsuz etkilemektedir. Özellikle hayvan çiftliklerinde, hayvansal atıklar ne kadar temizlenmeye çalışılsa da sıcak ortamda çok çabuk üreyip çoğalabilen virüs, mantar, bakteri, sporlar için mükemmel bir ortamdır. OKCEL yeni teknolojisi sayesinde bu ortamlarda oluşan koku ve enfeksiyon problemlerini ortadan kaldırarak daha sağlıklı temiz ve ferah bir ortam sağlamaktadır.

Evcil Hayvanlar İçin Hava Temizleme hakkında daha detaylı bilgiye sitemiz üzerinde ulaşabilir daha ayrıntılı bilgiye ulaşmak için ise bizleri arayabilirsiniz.

0506 787 56 06
0212 438 43 99

Evcil Hayvanlar İçin Hava Temizleme