Yaşam Alanları İçin Hava Arıtma


Yaşam Alanları İçin Hava Arıtma

Doğa kadar temiz ve saf hava

OKCEL Hava Arıtma Cihazı Ne İşe Yarar?

Virüsleri yok eder,
Bakterileri yok eder,
Kokuları yok eder,
Statik elektriği yok eder ve
Doğanın nefesini evinize taşımanıza yardımcı olur

Kimler Faydalanır?

Okcel tüm canlılar için çok önemli olan doğanın yapı molekülleri su, hidrojen ve oksijen ile çalışmaktadır. Dolayısı ile sağlıklı olmak isteyen herkes kullanabilir.

OKCEL Hava Arıtma Cihazı Nasıl Çalışır?

Okcel tamamen bir ağacın yaptığı fotosentez sürecini elektronik bir kartla yapabilecek şekilde icat edilmiştir.
Tek yaptığı ağaçların yaptığı gibi havadaki nemi parçalayarak ederek dengeli bir biçimde ortama yaymaktır. Geri kalanı doğa binlerce yıldır kendini temizlemek için yaptığı şekilde yapmaktadır.

OKCEL Hava Arıtma Cihazı İnsana Zararlımıdır?

Günümüz nano elektroniğinin geldiği seviye sayesinde hücresel düzeyde gerçekleştirilebilen etkiler elektronik olarak kısmi şekilde yapılabilmektedir. OKCEL ile ilgili klinik test sonuçları yapılmış ve hiç bir zararı tespit edilmemiştir. OKCEL Hava Arıtma Cihazı ancak bir ağacın verdiği zarar kadar size zarar verebilir.

OKCEL Hava Arıtma Cihazı Geniş Alanda Nasıl Etkili Olabiliyor?

OKCEL Hava Arıtma Cihazı bir filtre değildir. Klasik bildiğimiz filtreler gibi havayı içine çekip filtrelemiyor tam tersine teknolojisi sayesinde havaya yaydığı parçalanmış su molekülleri havada gözle göremeyeceğimiz bulutçuklar oluşturmaktadır. Odanın tamamına yayılı bu alan içeresine giren tüm mikroorganizmaları etkisiz hale getirmektedir.

Alerjik Astıma Karşı Etkili Midir?

Uluslararası olarak yapılan testlerde OKCEL Hava Arıtma Cihazı kullanılan ortamlarda alerjik astım hastalarının %95 inde astım belirtilerinin görülmediğini tespit edilmiş, ortalama olarak hastaların nefes alıp verme seviyeleri 3 katına kadar çıktığı tespit edilmiştir.

Ferah Ve Sağlıklı Bir Ortam İçin OKCEL’i Tercih Edin

Klima sistemleri ısıtıcı sistemler havalandırma sistemleri sadece havayı koşullandırır beton duvarların içinde güvende olabilmeniz için doğa sizin yanınıza OKCEL Hava Arıtma Cihazı gönderdi. Doğadan kopan bir parça şimdi sürekli yanınızda.

Sadece fişe takın!

OKCEL 24 saat boyunca çalışacak ve ortamınızı zararlı mikroorganizmalardan temizleyerek size ve ailenize hakkettiğiniz sağlıklı yaşam alanını sağlayacaktır.

Yaşam Alanları İçin Hava Arıtma konumuz hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için sitemizdeki diğer yazılarımız okuyabilir veya bizleri arayıp dahada detaylı bir şekilde görüşme yapabilirsiniz.

0850 840 13 66
0216 641 19 84

Yaşam Alanları İçin Hava Arıtma