Okcel Hava Temizleme Cihazlarının Faydaları


Okcel Hava Temizleme Cihazlarının Faydaları

Ev ve iş yerlerinde, doğal temiz sağlıklı hava solumamızı sağlar. Astım hastaları,Alerjik hastalığı olanlar için vazgeçilmez bir üründür.
(Astım ve Alerjen hastalarında %95 etkili olduğu, % 65 hastalığın gerilediği kanıtlanmıştır).

Siz ve sevdiklerinizi, oldukları havada ki mikroplardan, bakterilerden,virüslerden koruyan bir cihazdır. Özellikle kapalı ortamlarda; sağlıklı, temiz, doğal hava ihtiyacınız için güvenle kullanabileceğiniz OKCEL kış aylarında daha fazla yaygınlaşan grip,nezle v.b birçok hastalığa karşı sağlıklı,temiz, güvenilir ortam sağlar.Yurt dışında evlerde,ofislerde,okullarda,hastanelerde,toplu yaşam alanlarında; 50.000.000 kişinin güvenle kullandığı bir üründür..

1) OKCEL Hava Temizleme doğada olduğu gibi; temiz ,sağlıklı havayı kapalı mekanlarda güvenle solumamızı sağlar.
2) OKCEL Hava Temizleme sizi ve sevdiklerinizi soluduğunuz havada ki; gözle görülmeyen mikroorganizmalardan ( mikroplardan, bakterilerden,virüslerden) koruyan bir cihazdır. Size ve sevdiklerinize sağlıklı bir nefes sağlar.
3) OKCEL Hava Temizleme’nin Astım ve Alerjen hastalarında %95 etkili olduğu, % 65 hastalığın gerilediği kanıtlanmıştır.
4) OKCEL Hava Temizleme Kapalı mekanlarda; özellikle toplu yaşam alanlarında, havadan solunum yoluyla bulaşabilecek hastalıklara karşı etkili koruma sağlar.
5) OKCEL Hava Temizleme İstenmeyen (Sigara ,hayvansal kokular,amonyak v.b.) kötü ve rahatsız edici kokulara karşı etkin bir çözüm sağlar.
6) OKCEL Hava Temizleme Küf bakterilerini yok eder.
7) OKCEL Hava Temizleme Diğer modeli ile; çiçek,sebze ve meyveleri, küf ve mantar gibi bakterilere karşı koruyarak dayanım sürelerini uzatır.
8) OKCEL Hava Temizleme bulunduğu ortamda ki statik elektriği yok eder.

Okcel Hava Temizleme Cihazlarının Faydaları hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizleri arayınız.

0506 787 56 06
0212 438 43 99

Okcel Hava Temizleme Cihazlarının Faydaları