Toplu Taşıma Araçları İçin Temiz Hava


Toplu Taşıma Araçları İçin Temiz Hava

İçeride OKCEL Hava Temizleme Cihazı varsa, içiniz rahat olsun

Günümüzde büyük metropollerdeki nüfus kalabalığı her geçen gün daha da artmaktadır. Günlük yaşantımız içerisinde kullanmakta olduğumuz toplu taşıma araçlarında birçok kişiyle aynı kapalı alanda, aynı havayı solumak durumundayız.

Kapalı ve kalabalık bir ortam içeren toplu taşıma araçlarında solumakta olduğumuz hava, havadan bulaşabilecek hastalıklar düşünüldüğünde sağlığımız açısından büyük tehditler içermektedir. Yeterli önlemlerin alınmadığı bu tür ortamlar virüs, bakteri, küf, mantar ve kötü kokuların çok kolay yayılabileceği ortamlardır.Bu yüzden büyük üniversiteler ( Çapa Tıp Fakültesi )Okcel hava temizleme cihazını önermektedirler.

Okcel yeni nesil biyolojik hava temizleme cihazıdır. Havaya yaydığı parçalanmış moleküllerin filtrasyonu sayesinde, havada bulunan virüs, bakteri, spor bakterisi, küf, rutubet, kötü kokular ve mantarlar gibi zararlı moleküllerin içinden hidrojeni çeker.

Hidrojeni çekilen moleküllerin yapısı bozulur ve zararsız hale gelir. Üremeleri engellenir. Bütün bu olay nano saniyeler içerisinde olur. İçinde hiçbir filtre olmaksızın kolay ve sessizce havayı temizler.

Havadan solunum yoluyla bulaşabilecek hastalıklara karşı etkili koruma sağlar. Astım ve alerjen hastalarında %95 etkili olduğu, % 65 hastalığın gerilediği kanıtlanmıştır. İstenmeyen kötü ve rahatsız edici kokulara karşı etkin bir çözüm sağlar. Küf bakterilerini, statik elektriği yok eder.

Havadan bulaşabilecek hastalıkları engeller.
Vücut direncini arttırır.
Kötü kokuları (sigara, amonyak vb. kokuları) yok eder.
Temiz, sağlıklı hava solumamızı sağlar.
Astım ve alerjen hastalarında %95 etkilidir.
Astım alerjen hastalığını %65 geriletir.

Birçok virüs, bakterinin bulunduğu ortam olan toplu taşıma araçları sağlığımız için çok büyük bir risk taşır. Havada ki mikrop, virüs, bakteri, küf, kötü kokular, küf ve rutubeti kadar yok edilmeye çalışılsa da, bu amaçla yapılan temizlik ve sterilizasyon çalışmaları maalesef yetersiz kalmaktadır.

Havadan bulaşabilecek hastalıklara karşı yeterli sterilizasyon sağlanamamaktadır. Bu tarz riskli ortamlarda, havadan bulaşabilen üst solunum yolları enfeksiyonlarına neden olan çok sayıda virüs, bakteri ve mantarlar her an çoğalarak yayılabilirler.

Toplu Taşıma Araçları İçin Temiz Hava konumuz hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için bizimle iletişime geçiniz.

0506 787 56 06
0216 641 19 84

Toplu Taşıma Araçları İçin Temiz Hava