YENİ Hava Temizleyici – İnce Toza Karşı Yüksek Teknoloji


YENİ Hava Temizleyici – İnce Toza Karşı Yüksek Teknoloji

Epidemiyologlar partikül hava kirliliği ve kardiyovasküler hastalık ve tartışmasız solunum şikayetleri arasında bir bağlantısını yenilmez sanıyorlar. Araba motorları, enerji santralleri, ya da sigaradan ince tozu geliyor olması önemli değildir. Yeni Okcel hava temizleyici her türlü tozu temizce yutar

Ünlü bilim adamları ve epidemiyolojistleri bile alerjinin yanı sıra Alzheimer ve Parkinson gibi nörodejeneratif hastalıkların ince toz tarafından oluştuğunu şüpheleniyorlar. Burda bir kez daha sigara dumanı odak haline bir kez daha gelir: pasif sigara içenler bie sadece trafikteki ince tozdan on ila yüz katı daha çok zorlar. TRUE HEPA filtrenin etkili aktif karbon filtresi kombinasyonu sayesinde evinizin ve ofisinizin havasındaki küçük partiküleri gibi ince ve evinizde bulunan tozları ve üstüne istenmeyen kötü kokuları arındırır.

Okcel Hava Temizleme Cihazı 0,3 mikrometre büyüklüğündeki ince tozları % 99,97 yok eder
Güçlü Okcel cihazları ön tarafında havayı emer ve arka arkaya düzenlenmiş iki filtre sisteminden akar. Etkili bir aktif TRUE HEPA filtre bileşimi sayesinde %99,7 0,3 mikrometre büyüklüğüne kadar tüm ince toz, polen, alerjenler ve küf sporlarını güvenli filtrasyon garanti eder. Enerji verimli ve sessiz çalışma da Okcel hava temizleyicileri en uygun ve uzun süreli kullanım sağlar. Yüksek kaliteli filtre teknolojisi iyonizasyon ve zararlı ozon kullanımıdan vazgeçer. Entegre sensörü sayesinde toz ve VOC* emisyonları için Okcel cihazlarındaki sensör bağımsız olarak hava kirliliğin derecesini ölçer. Böylece hava temizleyici enerji tasarruflu tam otomatik çalışır veya üç kademeli fan ayarını kontrol panelinden ya da uzaktan kumanda ile manuel olarak kontrol edebilirsiniz.

Her oda boyutu için uygun Okcel Hava Temizleme Cihazı
Temiz ve taze solunum havası için bu iki cihaz ile sadece bir tuş uzağınızda. 30 m² büyüklüğündeki odalar için Okcel S idealdir, Okcel ise 70 m²‘ ye kadar odalar için tasarlanmıştır. Okcel hava temizleme cihazı güncel hava kalitesi yanı sıra gerekli filtre değişimini dijital ekranda gösterir. Bununla birlikte cihaz Timer fonksiyonu ve Gece modu sahiptir.

Evinizde ve ofisinizde ince tozsuz temiz hava sağlayın
Her iki yeni hava temizleyicileride sağlığınızı tehlikeye sokan ince ve normal ev tozu, polen, alerjenler ve evcil hayvan kılı karışımlarını sizden uzaklaştırır ve hafif ve orta derecede kokuları azaltır.

* VOC – Bu tam olarak nedir? VOC daha düşük sıcaklıkta kolayca buharlaşan maddedir – gaz halinde “buharlaşır” – ve böylece havayı zorlar. bu nedenle onlara uçucu organik maddeler denir (volatile organic compounds). Iç mekanlarda çok yönlü VOC-kaynakları bulunmaktadır, örneğin zemin kaplama ve -katmanları, boya ve laklar, salmastralar ve yapıştırıcılar, mobilya ve halı. VOC ile kirlenen kapalı ortam havası insanlar sürekli hasta eder. Bu bağlamda, “Sick-Buildung-Syndrom” olarak da adlandırılır.

YENİ Hava Temizleyici – İnce Toza Karşı Yüksek Teknoloji cihazlarımız hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0530 320 06 66
0216 641 19 84

YENİ Hava Temizleyici – İnce Toza Karşı Yüksek Teknoloji