Hava Temizleme Cihazı İle Derin Nefes Alın


Hava Temizleme Cihazı İle Derin Nefes Alın

Doğanın kış uykusundan uyanması herkes için iyi olmuyabilir. Ağaçların, çalıların ve otların polenleri uçuşması ile birçok alerjisi olanlar için çile başlar. Gözler kaşınır, mukozalar tahriş olur.

Hapşırma, aralıksız burun akması ve nefes almakta zorlanma gibi sorunlar yaşanır. Evinde rahatça nefes alabilmek için ve geceleri rahatça uyuyabilmek için, kendi dört duvarında polen uçmasına karşı koruyucu ile donatması gerekir. Okcel’ in konforlu hava temizleme cihazı Okcel ile bunun üstesinden gelirsiniz.

Hava temizleme cihazı ile derin nefes alın

İlkbahar kendini en güzel tarafından gösteriyor: sıcak hava, hoş güneş ışıkları ve ilk çiçekler, çalılar tomurcukları ve ağaçlar filizleniyor. Tabiki bunlar herkezi mutlu etmiyor. Milyonlarca insan bahar nezlesi derdini çekiyor. Polen uçması, bu nahoş durum genellikle Mart ayında başlar ve sonbahara kadar sürmesine neden oluyor. Erken polen uçuşmasının en yaygın tetikleri kayın ağaçları, gürgen ağaçları, fındık ve değişik otlar. Hafif kış aylarında özellikle hassas alerjisi olanlar bahar nezle derdini çekiyorlar.

Sıkıcı ince zararlı maddeler

Evinizi havalandırdığınızda, ne kadar sık odaya polenler uçuşabilir. Mikro inceliğindeki zararlıları maddelerin aslında özellikle inatçı ve bir rüzgar esintisinde, kuru ve sıcak havada birkaç yüz kilometre kadar uçuşur. Kısa süreliğine pencerelerinizi açtınızda bile hemen içeriye dağılırlar. Kıyafetlerinizde bile içeriye polen taşırsınız. Bahar nezlesi derdini çekiyorsanız sinir bozucu polenleri evinizden uzak tutmak için bazı tavsiyeleri uygulamanız gereklidir – özellikle yatak odalarında geceleri rahat uyumak için. Bu nedenle dışarı elbiselerinizi yatak odanıza koymayın ve yatmadan önce saçınızı yıkayın. Polen uçuşma zamanını göz altında tutmak gerekir, polenlerin az olduğu zaman evinizi havalandırabilirsiniz.

Temiz hava

Yatak odalarınızı polensiz tutabilmenin en kolay ve tutarlı yolu, hava temizleyici kullanılmanızdır. Okcel markasının hava temizleme cihazını elektrik prizine bağlayın, açın ve yıldırım hızı ile polenleri ve tozları uzaklaştırın. Bahar nezlesine karşı savaş başlatın! Okcel büyük odalarda bile size en iyi havayı sunuyor. Bir düğmeye basarak polenlerin yanı sıra, alerjiyi tetikleyici toz, küf ve hayvan tüylerini havadan filtreler. Dahili sensörler otomatik olarak hava kirliliği derecesini tespit edebilir. Konforlu hava temizleme cihazı isterseniz otomatik olarak veya fanı manuel olarak üç kademesi ile ayarlayabilirsiniz. Kullanışlı bir uzaktan kumanda da pakete dahildir.

Hava Temizleme Cihazı İle Derin Nefes Alın konulu makalemiz hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0212 438 43 99
0530 320 06 66

Hava Temizleme Cihazı İle Derin Nefes Alın