Kokuları Hava Temizleme Cihazı İle Giderin


Kokuları Hava Temizleme Cihazı İle Giderin

Evini baştan sonuna temel onarım yapanlar veya restore edenler bunu iyi bilirler: kötü ve genellikle zararlı kokular. Uzun süre boya kokuları odalarda haps olur örneğin tutkal, boya, halı ve taze aşındırılmış ahşap gibi. Olabildiğince hızlı şekilde çalışıp eşyalarınızı yerleştirmek istiyorsunuz ya da modernize edilmiş dairenizi en kısa sürede kiralamak istiyorsunuz. Okcel hava temizleme cihazı ile kokuları giderin. Çünkü havadaki zararlı maddeleri aktif karbon ve HEPA filtresi devresi ile etkili, kombinasyon ortaya çıkıyor – güvenilir ve hızlı.

Zararlı dumanlara karşı savaş ilan edin

İşçileriniz çalışma sırasında solunum yollarını koruyabilmek için iş maskeleri giyerler. Fakat çalışma bittikten sonra tehlike geçmemiş oluyor. Tadilat veya restorasyondan sonra çalışma yapılan alanı iyice havalandırın ve buharlar yok olasıya kadar sabırla bekleyin. Havada bulunan zararlı maddeleri içinize çektiğinizde sağlığınızı riske alırsınız. Modernize edilmiş şık evi beklemsi insana zor geliyor. Sonuçta en kısa sürede dairenizi kiralamak ve yine kira geliri yoluyla yatırımınızı telafi etmek istiyorsunuz. İşte iyi bir tavsiye pahalı değildir. Bizim tavsiyemiz Okel‘ in tam otomatik hava temizleme cihazı böyle durumlarda ihtiyacınız olan cihazdır.

Tam kapsamlı temiz hava paketi

Okcel konfor hava temizleme cihazı ile temiz havayı açın ve zararlı havayı kapatın. Çok kolay! Özenle üretilmiş aktif karbon plus HEPA filtre sistemi ile cihaz havadaki % 99,7 zararlı maddeleri filtreler – tam otomatik, enerji tasarruflu ve sessiz çalışmasına sahip. 85 metreküp büyüklükte odalarda yıldırım hızı ile havayı temizler. Ve en iyiside: filtresi başka bir alete gerek kalmadan zahmetsiz bir şekilde değiştirilebilir. Böylece restorasyonlarda Okcel hava temizleme cihazı kolayca çalışır ve bir anda odalarınız oturulmaya hazır hale gelir.

Size sunulan avantajlar

Aktif karbon ön filtre ve HEPA-Filtre ile iki kademeli hava filtresi sistemi
Özel sensörü sayesinde enerji tasarrufu sağlayan otomatik mod
Hava kalitesi ve filtre değişimi için göstergeler
Timer fonksiyonu ve gece modu
Kızılötesi uzaktan kumanda ile ayarlanabilir
Kolayca filtre değiştirme imkânı
Optimum fiyat performans oranı
Mükemmel ve konforlu Okcel hava temizleme cihazını aşağıdaki numaralardan her hangi birini tuşlayarak temin edebilirsiniz.

0212 438 43 99
0850 840 13 66

Kokuları Hava Temizleme Cihazı İle Giderin